Biocodex’de Çalışmak

İK Politikamız

Biocodex’te cinsiyet, yaş, engel, milliyet veya cinsel yönelim ile ilgili ayrımcılık yapmayız. Aksine, şirket için bir güç kaynağı olarak gördüğümüz çeşitliliğe kucak açarız. Gelişimimizi sürdürmek ve sürekli olarak gelişen pazarlara ve stratejik ihtiyaçlara adapte olmak için farklı yetenekler ararız. Biocodex son dönemde gündelik işleri kolaylaştırmak ve ekiplerin daha çok değer katan işlere konsantre olmasını sağlamak için iç araçlarını dijitalleştirmektedir.

Eşit Fırsatlar

Cinsiyet, yaş, engel, milliyet veya cinsel yönelim ile ilgili ayrımcılık yapmayız. Aksine, şirket için bir güç kaynağı olarak gördüğümüz çeşitliliğe kucak açarız. Aranılan pozisyona bağlı olarak kadın veya erkek, yeni mezun veya kıdemli yeteneklere; ekiplerimize katılmak, becerilerini geliştirmek ve uzmanlıklarını ilerletmek için eşit fırsatlar sunarız.

Sağlık sektörünün giderek artan taleplerine uzun vadeli cevaplar vermemizi sağlayan bilgi ve teknik donanım bizim ana değerlerimizdir. Biocodex bu nedenle, insan kaynağının gelişimine öncelik verir. Yaratıcı, motive ve açık fikirli bireyleri bünyemize dahil ederek organizasyonumuzu devamlı olarak büyütme arayışındayız. Çalışanlarımızın kariyer gelişimi ve yaşam kalitesine destek olan sıcak, ilham verici ve ufuk açıcı bir çalışma ortamı yaratma çabalarımızdan gurur duyuyoruz.

Sosyal Becerilerle Fark Yaratma

Gelişimimizi sürdürmek ve sürekli olarak gelişen pazarlara ve stratejik ihtiyaçlara adapte olmak için belirli yetenekler ararız. Bizim için kişiliğiniz ve sosyal becerileriniz, yetkinlikleriniz kadar önemlidir. Gelişme yeteneği, kim olduğumuzun temelini oluşturur. Bu fikirden yola çıkarak aşağıdaki amaçlar doğrultusunda “Unlock your talents!” (Yeteneklerinizin kilidini kırın!) programını geliştirdik:

  • Biocodex’in gelişimine ve stratejisine destek olmak
  • Bir yandan inovasyonda ön planda olmaya devam ederken hastaların ve piyasaların değişen taleplerine de adapte olmak
  • Dünya çapında hasta sağlığını iyileştirmek için çalışanlara Biocodex’in azmini aşılamak:
  • Eşsiz kültürümüzü ve güçlü yönlerimizi pekiştirmek

Dijital Bir Çalışma Ortamı Deneyimi

Biocodex son dönemde, gündelik işleri kolaylaştırmak ve ekiplerin daha çok değer katan işlere konsantre olmasını sağlamak için iç araçlarını dijitalleştirmektedir. En yeni dijital teknolojileri sunan, 360° ortak çalışmaya dayalı bir platform olan B-linked’den; çalışma gününü düzenlemeye, kişisel verileri, maaş bordrolarını, kariyer planlaması ve tatil taleplerini yöneten dünya öncüsü İK aracı Workday’e kadar Biocodex şirketin her düzeyinde yetenek gelişimi ve iş birliğini besleyen dijital bir ortam sunar.

BioLearning İle Daha İyi Öğrenin

Becerilerinizi ve yetkinliklerinizi geliştirmenize destek oluyoruz. İç dijital aracımız BioLearning, çalışanlara kariyerleri boyunca destek olmak için eğitim ve rehberlik sağlar. BioLearning ile ürünlerimize dair bilgilerinizi geliştirerek veya özel modüllerle sosyal becerilerinizi test ederek kariyer hedeflerinize ulaşmaya odaklanabilirsiniz.