Biocodex Global

Gelişimimiz

Merkez ofisi Fransa’da bulunan Biocodex, son 10 yılda coğrafi ayak izini genişleterek bugün 16 iştirak ile hizmet vermekte ve diğer ülkelerde de uzun vadeli ortaklılar yürütmektedir. Bu uluslararası ağ vasıtasıyla Biocodex, 100’yi aşkın ülkede hastalara sağlık çözümleri sunmaktadır.

Biocodex’in Uluslararası Büyümesi

Biocodex development timeline from 1953 to 2022.

Biocodex’in Global Varlığı

Biocodex’in Belçika, Kanada, Meksika, Fas, Kuzey Ülkeleri (Finlandiya, Norveç, Estonya, Latviya ve Litvanya), Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Türkiye, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri’nde iştirakleri bulunmaktadır.

Biocodex, global bir ağ oluşturma ve güçlü yerel odaklanmayı koruma arasında bir denge bulmuştur. Stratejik yerel yatırımların seçilmiş ortaklıklarla birleşmesi, şirketin dünya çapında büyümesini sağlamıştır. Değerli iştiraklerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız gelişim hedeflerimizi gerçekleştirmemizde temel rol oynar.

Nicolas COUDURIER

Nicolas COUDURIER

Biocodex CEO’su

“Biocodex’in takım çalışmasıyla gelişimini ve dönüşümünü sürdürmesine derinden bağlıyım. Değerlerimizden yararlanıp, çevik kalarak büyüyeceğiz”.

Biocodex’in Global Satış Dağılımı

Map of the world showing Biocodex's global sales breakdown for 2022 by geographical zones

Biocodex’in Global Gelişimi

Biocodex’in gelişimi çalışanların güçlenmesi, girişimci ruh ve çeviklikle yakından ilişkilidir. Takım çalışması ve sorumluluk duygusunun strateji kadar önemli olduğuna inanıyoruz.

Ekiplerimiz kendilerini şu noktaları güçlendirmeye adamıştır:

  • Biocodex’in yapı taşları: Mikrobiyata misyonu, yetim ilaçlar ve kadın sağlığı
  • Güçlü dijital bir pazarlama stratejisi ile dünya çapındaki markalarımız
  • Yeni ürünler geliştirmek için ortaklıklarımız